Warsztaty Mebel-niemebel. Projekty.

Zaprezentowane rozwiązania powstały w trakcie zajęć warsztatowych prowadzonych wspólnie przez pracownię projektowania produktu, pracownię projektowania ergonomicznego i pracownię projektowania mebla. Celem warsztatów było zaprezentowanie różnic w podejściu do metodyki projektowania w trzech wymienionych pracowniach. Zadaniem studentów było zaprojektowanie i wykonanie prototypu obiektu użytkowego. Obiekt miał być wykonany ze sklejki. W pracowni projektowania produktu powstały koncepcje obiektów-produktów. W pracowni projektowania ergonomicznego opracowane koncepcje były analizowane i przeprojektowane pod kątem wszechstronnie rozumianych potrzeb użytkownika, w pracowni projektowania mebla zostały pogrupowane w zestawy posiadających cechy wspólne obiektów oraz wymodelowane.

Dominika Bartkowska, Zuzanna Bartkowska, Martyna Basalska, Aleksandra Bieszke, Agata Bohdziewicz, Weronika Ciesielska, Karolina Dembek, Wiktor Dembs, Natalia Hawrylik, Dominika Horn, Karolina Narkiewicz, Julia Ponczek, Michał Prażmo, Zuzanna Roszkowska, Julia Sieńkowska, Martyna Tkacz, Klaudia Zięć